Biz Kimiz?

Müşteri deneyimini merkeze alan bir felsefeyle, on binlerce işletmeyi bir araya getirmeyi amaçlamış pazaryeri modelimizle, Türkiye'nin ve bölgenin teknoloji firması olmayı amaç edinmiş , sektörün çıtasını yükselten teknolojik çalışmalar yürüttüğümüz Ar-Ge Merkezimizle sektörün gelişimine ve dijital dönüşüme eşlik etmeyi hedefliyoruz.

Yaptığımız yatırımlarla, Bendevar.com ve diğer marka ve hizmetleri hayata geçirmeyi, tüm paydaşlarımıza ve sektöre fayda sağlayan dev bir ekosisteminde yer almayı hedefliyoruz.

Bir teknoloji şirketi olarak; teknolojinin yıkıcı değil, yapıcı gücüne odaklanıyoruz. Bendevar.com çatısı altında dernek ve sivil toplum kuruluşuna bir çok farklı teknoloji ve ar-ge projelerimiz ile girişimci ve satıcılara destek veriyor; toplumsal gelişiminde katkıda bulunmak istiyoruz. 2020'de başlattığımız Girişimci ve işletmelerimizin ekonomiye katılımını destekliyor; e-ticarette kendi işlerini kurma ve büyütme konusunda teknolojik çalışmalarımız ile fırsatı sunuyoruz.

Vizyonumuz

Ticaretin dijitalleşmesine yenilikçi projelerimiz ve vizyonumuzla, bir e-ticaret platformundan insanların hayatlarını kolaylaştırmaya odaklanan ve sunduğu bütünleşik hizmetlerle tüm paydaşlarına katkı sağlayan dev bir ekosisteme dönüşmeyi hedefliyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin günlük yaşamlarında güvenilir, yenilikçi ve samimi bir yol arkadaşı olarak, ekosistemimizdeki her bir paydaşımızın ve değerli alıcılarımızın yanında olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.